G-6BVG3BQJMG

Купить ПЛЕДИ з рукавами в магазине

Цей незвичайний аксесуар для будинку з'явився порівняно недавно, в 1997 році. Американський студент на ім'я Гері в один з морозних вечорів переглядав телепередачі, затишно розташувавшись під пледом. І все було, здавалося, добре, та ось тільки часто доводиться витягати руки з-під ковдри, щоб поклацати пультом або попити лимонаду.


Винахідливий хлопець, довго не роздумуючи, зробив прорізи для рук, і проблема була вирішена. За першою ідеєю послідувала друга: а не пришити чи до ковдри рукава? Задумано - зроблено, і з'явився новий аксесуар для будинку - плед з рукавами.
Компанія «Рукоплед» займається виробництвом і продажем пледів з рукавами. Наша продукція користується попитом серед магазинів подарунків, товарів для будинку, активного відпочинку і аксесуарів.


Пледи з рукавами мають легку вагу і забезпечують тепло, м'якість і комфорт, відмінно підходять для приємного проведення часу біля телевізора, роботи за комп'ютером і пасивного відпочинку на дивані з чашкою кави.


При відправці плед упаковується в прозорий пакет з скотч-клапаном, при цьому з пакета виганяється зайве повітря. Така упаковка дозволяє знизити обсяг продукції.

ПЛЕДИ з рукавами Доставка все регионы УкраиныТеплий плед з рукавами флісі

Теплий плед з рукавами і кишенями на- явище недавно завоювало популярність, і стрімко набирає силу.Одного разу з'явившись в будинку, він ніколи не впаде на дно мішка з непотрібними речами.Згодом можна з подивом виявити, що носиш його всюди.плед з рук..

800 грн


Пледи з рукавами з мікрофібри

З давніх-давен поняття комфорту і затишку пов'язано з такими атрибутами, як камін, крісло-качалка, чашечка кави і м'який пухнастий плед. І нехай за вікном сніг і завірюха, варто цілком закутатися в теплу ковдру, і будь-який холод стає байдуже. А якщо..

870 грн


Пледи з рукавами для ДВОХ з мікрофібри

Плед з рукавами - знахідка для тих людей, які довгий час проводять перед телевізором або комп'ютером. Цей аксесуар для будинку має безліч переваг. Тепло і затишок. Головне призначення пледа - захищати від холоду. Навіть в найлютіший мороз під плед..

1 200 грн


Теплий плед з рукавами флісі

Теплий плед з рукавами і кишенями на- явище недавно завоювало популярність, і стрімко набирає силу.О..
800 грн

Пледи з рукавами з мікрофібри

З давніх-давен поняття комфорту і затишку пов'язано з такими атрибутами, як камін, крісло-качалка, ч..
870 грн

Пледи з рукавами для ДВОХ з мікрофібри

Плед з рукавами - знахідка для тих людей, які довгий час проводять перед телевізором або комп'ютером..
1 200 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Будьте в курсі акцій і новинок!