G-6BVG3BQJMG
Жіночий одяг

Жіночий одяг - це елементи, які використовуються для вираження своєї ідентичності. Люди контролюють, що вони носять, і усвідомлюють, що вони можуть повідомити через одяг. Вважається, що в порівнянні з чоловіками жінки витрачають більше часу і грошей на вибір одягу. Більш того, жінки більш ретельно вибирають одяг, відповідну тієї соціальної діяльності, яку вони повинні виконувати, ймовірно, тому, що носіння одягу, яка вважається підходящою для даного випадку, збільшує їх задоволення. З підліткового віку жінки вирішують, що надіти, в залежності від того, як вони себе почувають, що вони хочуть висловити, і що відображає їх уявлення про красу. Отже, вибір одягу залежить від того, як люди сприймають себе. Фактично, вага жінок, впевненість у своєму тілі і рівень самооб'ектіваціі впливають на вибір ними одягу або з міркувань моди, або з міркувань комфорту.


Якщо одяг висловлює особистість людини, вона також дає підказки, які спостерігачі можуть використовувати для формування першого враження. Наприклад, жінки, що носять чуттєву і «відверту» одяг, зазвичай вважаються менш компетентними, розумними і моральними, ніж ті жінки, які одягнені більш повно або більш відповідним чином для контексту. Крім того, жінки, що носять провокаційний одяг, зазвичай стають об'єктами негативних оцінок і з більшою ймовірністю будуть звинувачені, якщо вони виявляться жертвами сексуальних домагань, згвалтування або домашнього насильства. Навпаки, жінки, що носять чоловічий одяг, таку як костюм, вважаються більш професійними, оскільки вони мають кращі управлінськими навичками і більш високою ймовірністю досягти успіху в кар'єрі менеджера.


Однак ці судження відрізняються в залежності від контексту і ситуації. Глік і ін. (2005) продемонстрували, що жінки, що займають високостатусние (т. Е Керуючі) посади, вважаються менш компетентними, якщо вони одягнені сексуально (наприклад, сорочка з низьким вирізом і коротка спідниця), а не професійно (наприклад, чорні брюки і ділової піджак). ). Навпаки, одні і ті ж наряди не зробили такого впливу на судження жінок, що надійшли на роботу з низьким статусом (наприклад, адміністраторів). Останнім часом аналогічні ефекти спостерігалися при мінімальних змінах жіночого одягу, таких як довжина спідниці і кількість розстебнутих гудзиків на блузці. Отже, здається, що сексуальний одяг може мати негативні наслідки для сприйняття компетентних жінок, особливо коли є мало іншої інформації і в професійному контексті, в якому сексуальний одяг вважається недоречною (наприклад, для керівництва).


ЗМІ і сексуальна об'єктивація

ЗМІ відіграють вирішальну роль у формуванні ідеалів жінок і вплив на їх самосприйняття. В останні роки журнали все частіше зображали жінок і дівчаток в сексуалізірованние одязі, такий як спідниці з низьким вирізом, короткі топи і високі підбори. Одночасно засоби масової інформації, особливо телебачення, зображують жінок як сексуальні об'єкти, сексуально одягаючи їх. Такі зображення в ЗМІ впливають на жіночий одяг і стилі макіяжу і визначають ідеали краси, яких жінки намагаються досягти і втілювати в своєму повсякденному житті.


Відомо, що зображення жінок в засобах масової інформації впливає на те, як жінки бачать себе, задоволеність своїм тілом і самооб'ектівацію. Як наслідок, припустили, що освітлення в ЗМІ може також вплинути на судження спостерігачів про зухвало одягнених жінок в повсякденному житті. Отже, в нашому дослідженні ми досліджуємо, чи вплине звичне споживання об'ектівізіруется телебачення на вибір студентської екіпіровки і на судження спостерігачів про жінок, що носять одяг для випускних, різну по «професіоналізму» і «сексуальності». Ми прогнозуємо, що студенти, одягнені в сексуальний одяг, отримають більш негативні судження, особливо від тих спостерігачів, які не часто піддаються об'єктивному телебаченню. Навпаки, спостерігачі, які повідомляють про велику кількість об'єктивують телепрограм, не сприйматимуть сексуально одягнених студентів так негативно, тому що вони, ймовірно, будуть розглядати сексуалізацію жінки як норму.


У той же час ми досліджуємо, чи грає самооб'ектівація роль спостерігачів в судженнях інших людей. Добре задокументовано, що ЗМІ впливають на самооб'ектівацію людей, що, в свою чергу, впливає на поведінку людей. Однак, наскільки нам відомо, менше відомо про те, в якій мірі увагу людей до власного зовнішнього вигляду та іміджу тіла впливає на те, як вони оцінюють інших людей на підставі одягу, яку вони носять. Ми очікуємо більш негативних оцінок сексуально одягнених студентів з боку тих спостерігачів, які менше самооб'ектівізіруют. Навпаки, спостерігачі, які сильно самооб'ектівізіруют, повинні проявляти меншу упередженість по відношенню до сексуально одягненим учням, оскільки вони можуть сприймати сексуальний одяг як більш нормативну і прийнятну.

Туника женская 430V001 цвет Серо-синий

Замеры изделия: Ширина плеч: L-36 см;M-35 см;S-33 см;XS-32 см; Полуобхват бёдер: L-45 см;M-44 см;S-41 см;XS-40 см; Полуобхват пояса: L-40 см;M-38 см;S..

91 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Летний Состав - 95% хлопок, 5 % эластан Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Хлопок Фасон - Приталенный Цвет - Серо-синий

Набор принцессы диснея фигурки герои персонажи топперы в торт

Съедобные пряничные топперы для украшения торта в домашних условиях!Стоимость указана за набор как на фото. Цифру и имя уточняйте в комментариях.Разме..

268 грн


Кукутики пряники в торт фигурки топперы персонажи декор украшения

Пряники на палочке (съедобные топперы) для украшения торта!Стоимость указана за набор как на фото.Можно покупать поштучно.Средний размер пряников 5,5 ..

210 грн


Туника женская 430V001 цвет Серо-красный

Замеры изделия: Длина изделия: L-80 см;M-76 см;S-76 см;XS-74 см; Длина рукава (см): L-8 см;M-8 см;S-8 см;XS-8 см; Полуобхват бёдер: L-45 см;M-44 см;S-..

91 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Летний Состав - 95% хлопок, 5 % эластан Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Хлопок Фасон - Приталенный Цвет - Серо-красный

Свитшот женский 32P027 цвет Фуксия

Замеры изделия: Длина изделия: S/M-58 см Длина рукава (см): S/M-65 см Полуобхват груди: S/M-49 см..

138 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Демисезонный Состав - 70% полиэстер, 20% хлопок, 10% эластан Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Полиэстер Фасон - Широкий Цвет - Фуксия

Туника женская 619K006 цвет Терракотовый

Замеры изделия: Длина изделия: S-M-75 см; Длина рукава (см): S-M-57 см; Полуобхват бёдер: S-M-35 см; Полуобхват груди: S-M-35 см; Полуобхват пояса: S-..

231 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Осенне-зимний Состав - 60% вискоза, 30% полиестер, 10% эластан Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Вискоза Фасон - Приталенный Цвет - Терракотовый

Свитер женский 167R7010 цвет Голубой

Замеры изделия: Длина изделия: S-M-56 см; Длина рукава (см): S-M-53 см; Полуобхват груди: S-M-46 см; Ширина плеч: S-M-37 см;..

246 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Демисезонный Состав - 45% акрил, 45% полиэстер, 10% спандекс Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Акрил Фасон - Прямой Цвет - Голубой

Брюки женские 282F007 цвет Фиолетовый

Замеры изделия: Длина изделия: 24-94 см;25-96 см;26-96 см;27-97 см;28-97 см;29-97 см;30-97 см Полуобхват бёдер: 24-39 см;25-42 см;26-43 см;27-44 см;28..

184 грн


Основные характеристики
Посадка - Средняя Производитель - AGER Сезон - Весенне-летний Состав - 90% хлопок, 10% эластан Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Хлопок Фасон - Приталенный Цвет - Фиолетовый

Джинсы женские 282F009 цвет Синий

Замеры изделия: Полуобхват бёдер: S-36 см;M-41 см;L-43 см Полуобхват пояса: S-32 см;M-36 см;L-38 см Длина изделия: S-94 см;M-101 см;L-101 см..

355 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Весенне-летний Состав - 95% хлопок, 5% эластан Состояние - Новое Страна производитель - Украина Тип ткани - Джинс Фасон - Приталенный Цвет - Синий

Платье женское 104R030 цвет Черный

Замеры изделия: Полуобхват бёдер: S-46 см;M-47 см;L-49 см; Полуобхват пояса: S-33 см;M-36 см;L-38 см; Полуобхват груди: S-41 см;M-42 см;L-43 см; Длина..

138 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Летний Состав - 50% хлопок, 50%полиэстер Состояние - Новое Страна производитель - Украина Тип ткани - Хлопок Фасон - Приталенный Цвет - Черный

Куртка женская 678K002 цвет Хаки

Замеры изделия: Ширина плеч: S-39 см;M-41 см Полуобхват груди: S-47 см;M-49 см Длина рукава (см): S-59 см;M-60 см Длина изделия: S-66 см;M-66 см..

262 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Демисезонный Состав - 80% полиэстер, 20% хлопок Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Полиэстер Фасон - Широкий Цвет - Хаки

Пиджак женский 118V001 цвет Сине-серый

Замеры изделия: Ширина плеч: XS-35 см;S-37 см;M-38 см;L-39 см;XL-40 см;XXL-41 см;XXXL-42 см Полуобхват груди: XS-43 см;S-47 см;M-47 см;L-48 см;XL-53 с..

169 грн


Основные характеристики
Производитель - AGER Сезон - Демисезонный Состав - 90% хлопок, 10% полиэстер Состояние - Новое Стиль - Повседневный (casual) Страна производитель - Украина Тип ткани - Хлопок Фасон - Приталенный Цвет - Сине-серый

Туника женская 430V001 цвет Серо-синий

Замеры изделия: Ширина плеч: L-36 см;M-35 см;S-33 см;XS-32 см; Полуобхват бёдер: L-45 см;M-44 см;S-4..
91 грн

Набор принцессы диснея фигурки герои персонажи топперы в торт

Съедобные пряничные топперы для украшения торта в домашних условиях!Стоимость указана за набор как н..
268 грн

Кукутики пряники в торт фигурки топперы персонажи декор украшения

Пряники на палочке (съедобные топперы) для украшения торта!Стоимость указана за набор как на фото.Мо..
210 грн

Туника женская 430V001 цвет Серо-красный

Замеры изделия: Длина изделия: L-80 см;M-76 см;S-76 см;XS-74 см; Длина рукава (см): L-8 см;M-8 см;S-..
91 грн

Свитшот женский 32P027 цвет Фуксия

Замеры изделия: Длина изделия: S/M-58 см Длина рукава (см): S/M-65 см Полуобхват груди: S/M-49 см..
138 грн

Туника женская 619K006 цвет Терракотовый

Замеры изделия: Длина изделия: S-M-75 см; Длина рукава (см): S-M-57 см; Полуобхват бёдер: S-M-35 см;..
231 грн

Свитер женский 167R7010 цвет Голубой

Замеры изделия: Длина изделия: S-M-56 см; Длина рукава (см): S-M-53 см; Полуобхват груди: S-M-46 см;..
246 грн

Брюки женские 282F007 цвет Фиолетовый

Замеры изделия: Длина изделия: 24-94 см;25-96 см;26-96 см;27-97 см;28-97 см;29-97 см;30-97 см Полуоб..
184 грн

Джинсы женские 282F009 цвет Синий

Замеры изделия: Полуобхват бёдер: S-36 см;M-41 см;L-43 см Полуобхват пояса: S-32 см;M-36 см;L-38 см ..
355 грн

Платье женское 104R030 цвет Черный

Замеры изделия: Полуобхват бёдер: S-46 см;M-47 см;L-49 см; Полуобхват пояса: S-33 см;M-36 см;L-38 см..
138 грн

Куртка женская 678K002 цвет Хаки

Замеры изделия: Ширина плеч: S-39 см;M-41 см Полуобхват груди: S-47 см;M-49 см Длина рукава (см): S-..
262 грн

Пиджак женский 118V001 цвет Сине-серый

Замеры изделия: Ширина плеч: XS-35 см;S-37 см;M-38 см;L-39 см;XL-40 см;XXL-41 см;XXXL-42 см Полуобхв..
169 грн
Показано з 1 по 12 із 1558 (всього сторінок: 130)

Будьте в курсі акцій і новинок!